1. برای استفاده از دوره های تعلیمستان باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید. برای اینکار روی عضویت در گوشه صفحه کلیک کنید.

2. در فیلد های مربوطه اطلاعات خود را وارد کنید. ایمیل و نام کاربری شما باید یکتا باشد و نباید توسط کاربر دیگری استفاده شده باشد.

3.بعد از اینکه روی ثبت نام کلیک کردید وارد پروفایل کاربری خود خواهید شد. حال باید به صفحه دوره مورد نظر خود بازگردید.

4. در این صفحه روی خرید این دوره کلیک کنید.

5. در این مرحله شما به صفحه سبد خرید هدایت خواهید شد.

6. درصورتی که کد تخفیف دارید روی لینک مشخص شده کلیک کنید و کد تخفیف خود را وارد کنید.

7. بعد از بررسی دوباره روی تکمیل سفارش کلیک کنید. اگر دوره شما رایگان باشد سفارش شما رد این مرحله تکمیل خواهد شد. درغیر اینصورت به صفحه پرداخت بانکی منتقل میشوید. (درصورت تمایل میتوانید درگاه بانکی خود را از لیست موجود تغییر دهید) بعد از تکمیل پرداخت سفارش شما ثبت خواهد.

مشاهده محتوای دوره

برای مشاهده محتوای دوره باید وارد صفحه دوره مورد نظر خود شوید. بعد از ورود روی گذراندن دوره کلیک کنید.

بعد از این کار شما به تب برنامه تحصیلی منتقل خواهید شد. اگر برای بار چندم وارد دوره میشوید باید روی برنامه تحصیلی کلیک کنید. با اینکار لیست جلسات و محتوای دوره نمایش داده خواهد شد که شما میتوانید وارد هرکدام از جلسات که مایل بودید شوید. دقت کنید که دوره ها جلسات ممکن است علاوه بر ویدئو آموزشی شامل فایل های دیگری نیز باشند که لینک آنها در جلسات مربوطه موجود است و میتوانید به راحتی دانلود کنید. 

در برخی مرورگر ها (به دلایل مختلف از جمله قدیمی بودن نسخه مرورگر یا …) ممکن است پخش زنده ویدئو دچار مشکل باشد و شما با صفحه ای مطابق تصویر زیر روبرو شوید. در این صورت باید روی لینک مشخص شده کلیک کنید تا به راحتی بتوانید ویدئو را پخش یا دانلود کنید.